Busy do Niemiec Pomorskie

Oferujemy komfortowe przewozy do Niemiec z miast w północnej Polsce. Specjalizujemy się w usłudze dojazdu od drzwi do drzwi zwłaszcza do Berlina, Stuttgartu, Dortmundu, Kolonii, Hamburga, Augsburga i Norymbergi, ale również wielu innych miast. Każdego dnia organizujemy aż 5 przejazdów busem do Niemiec, dzięki czemu mogą Państwo wybrać dla siebie najbardziej dogodny termin podróży, nie tylko pod względem dnia, ale również godziny.

Busem do Niemiec w celach zarobkowych

Według badań przeprowadzonych w 2018 roku, coraz mniej osób decyduje się na okresową emigrację zarobkową. Jeśli bowiem istnieje taka możliwość, Polacy wolą wybrać codzienne dojazdy do pracy, dzięki którym wciąż mogą mieszkać ze swoimi rodzinami. Jest to możliwe m.in. dzięki ofercie firm takich jak nasza, które gwarantują komfortowe przejazdy busami do Niemiec.

Niemcy na weekend

Niemcy to jednak nie tylko cel zarobkowy, ale również znakomite miejsce do spędzenia weekendu z rodziną lub przyjaciółmi. Popularnym celem turystycznym jest oczywiście Berlin, w którym warto udać się m.in. pod Reichstag, zobaczyć Plac Poczdamski, a także odwiedzić Alexanderplatz. Warto zagłębić się również w mniej znane rejony stolicy, dzięki którym turysta lepiej pozna klimat lokalnego życia. Berlin znany jest również z życia nocnego, w tym klubów z muzyką elektroniczną. Szczególnie urokliwym okręgiem na terenie Niemiec jest także Bawaria, do której nasza firma przewozowa również realizuje transfery. Warto odwiedzić w niej zwłaszcza zamek Neuschwanstein, który rocznie odwiedza ponad milion turystów, a także cieszyć się organizowanym corocznie Oktoberfestem.