Busy do Holandii

Oferujemy luksusowy i komfortowy przejazd busem do Holandii. Proponujemy Państwu transport nowoczesnymi i bezpiecznymi pojazdami, dzięki którym podróż minie w mgnieniu oka. Specjalizujemy się w przejazdach od drzwi do drzwi, dlatego z nami dotrą Państwo bezpośrednio do celu, bez konieczności szukania komunikacji miejskiej na miejscu, co mogłoby wiązać się ze stresem i wydatkami. Dlaczego Holandia to jedna z naszych głównych destynacji?

Holandia kierunkiem zarobkowym wśród Polaków

Organizacja przejazdów busem do Holandii to odpowiedź na potrzeby naszych klientów, którzy kraj ten upodobali sobie nie tylko jako cel podróży, ale przede wszystkim miejsce pracy. W Niderlandach pracuje ćwierć miliona rodaków, którzy podróżują zwłaszcza do miast takich jak: Haga, Rotterdam, Tilburg, Amsterdam, Westland i Eindhoven. Oczywiście wymienione miasta nie wyczerpują naszej oferty, gdyż z północy Polski dotrzemy do każdego miejsca w Holandii, zgodnie z Państwa potrzebami.

Wakacje w krainie tulipanów

Holandia to jednak nie tylko cel zarobkowy, ale również turystyczny, z bogatą ofertą kulturową i rozrywkową. Symbolem kraju są nie tylko urokliwe pola tulipanów, ale również rowery, którymi można komfortowo i bezpiecznie podróżować po niemalże każdym holenderskim mieście. Warto udać się jednak nie tylko do stolicy czyli Amsterdamu, ale również na obrzeża Rotterdamu by zobaczyć wioskę ze skupiskiem wiatraków, czy do jednego z 300 zabytkowych zamków, z których najsłynniejszy to XIII wieczny Muiderslot.

Jeśli poszukują Państwo bezpiecznego przejazdu busem do Holandii, serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Województwo Lubelskie

Województwo Świętokrzyskie

Województwo Śląskie

Województwo Dolnośląskie