busy marki mercedes
bus marki mercedes

PROFESJONALNY TRANSPORT OSOBOWY Z OTO BUS

Jesteśmy przedsiębiorstwem z siedzibą w Olsztynie zajmującym się krajowym i międzynarodowym transportem osobowym. Odbieramy klientów z województw: warmińsko-mazurskiego, kujawsko-pomorskiego, pomorskiego, lubuskiego, wielkopolskiego, podlaskiego i mazowieckiego oraz dowozimy do Niemiec, Holandii, Belgii, Austrii, Szwajcarii i Francji. Specjalizujemy się w przewozach osób od drzwi do drzwi, dlatego korzystając z naszych usług mogą Państwo liczyć na komfortowe dotarcie do celu podróży. Dodatkowo zajmujemy się również transferami na lotniska i obsługą hoteli, a także oferujemy swoje usługi firmom organizującym wyjazdy służbowe i integracyjne. Odpowiadamy również na zapotrzebowanie klientów indywidualnych.

Nasza flota

Aby zapewnić Państwu jak największy komfort, nasza flota stworzona jest z nowoczesnych pojazdów, które nie tylko poddawane są regularnym przeglądam i serwisom, ale również są wymieniane na nowe egzemplarze po upływie zaledwie 2 lat. Dzięki temu znajdują się w nich wszystkie nowinki techniczne, które nie tylko umilą jazdę, ale również zagwarantują bezpieczeństwo. O spokojną podróż zadbają również wyszkoleni i doświadczeni kierowcy jeżdżący zawsze w dwuosobowych zespołach.

Dlaczego przejazd z firmą Oto Bus?

Jesteśmy jedną z niewielu firm zajmujących się transportem osobowym, która codziennie wysyła nawet do 5 samochodów z pasażerami na teren całych Niemiec. Sprawia to, że nasi klienci mogą dostosować termin podróży do swoich potrzeb i skorzystać z możliwości dojazdu dokładnie pod wskazany przez siebie adres. Dodatkowo gwarantujemy pomoc naszych dyspozytorek, które poinformują o szczegółach wyjazdu i odpowiedzą na wszelkie dodatkowe pytania. Ponadto poza komfortem i bezpieczeństwem, zapewniamy bardzo atrakcyjne ceny za przejazd, o które mogą Państwo dopytać w bezpośrednim kontakcie z naszymi pracownikami.