Przewóz osób

czarny bus Renault Trafic Olimarline

Jesteśmy firmą specjalizującą się w przewozach osób w Polsce i za granicę. Obsługujemy m.in. transfery lotniskowe, dowozimy na biznesowe spotkania i szkolenia, a także obsługujemy gości hotelowych. To jednak tylko część naszej działalności, gdyż dzięki szerokiej flocie pojazdów możemy odpowiedzieć na każde Państwa zapytanie ofertowe.

Dlaczego przewozy busem?

Decydując się na przejazd zarówno na terenie Polski jak i Europy, klienci mają do wyboru kilka opcji środków transportu, od pociągów, przez samoloty, aż po podróż samochodem. Dlaczego jednak warto wybrać przejazd busem w firmie przewozowej takiej jak nasza?

  • Podróż jest komfortowa dzięki flocie nowoczesnych pojazdów wyposażonych we wszystkie najpotrzebniejsze udogodnienia, w tym wygodne, ergonomiczne fotele.
  • Klient ma możliwość przejazdu pod dokładnie wskazany przez siebie adres, co jest niemożliwe w przypadku pociągów czy samolotów.
  • Podróż jest bezpieczna dzięki wyszkolonym kierowcom, którzy przed każdym wyjazdem mają odpowiednio dużo czasu, by móc się zregenerować. Kierowcy podróżują również w dwuosobowych zespołach, dlatego mogą wzajemnie się wyręczać.

Jak zarezerwować z nami przejazd?

Aby maksymalnie ułatwić Państwu proces rezerwacji, na stronie głównej naszej firmy przewozowej można znaleźć krótki formularz, dzięki któremu szybko zarezerwują Państwo przejazd w dogodnym dla siebie terminie. Wystarczy wpisać swoje dane, wybrać kraj wyjazdu oraz docelowy, a my zarezerwujemy dla Państwa komfortowe miejsce w jednym z naszych busów. W razie dodatkowych pytań, zachęcamy również do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego. Gwarantujemy, że specjaliści naszej firmy przewozowej odpowiedzą na wszystkie pytania i odpowiednio dopasują ofertę.